Trendy na jesień w męskich dodatkach

1 września 2019

Mimo upalnych dni szybciej niż nam się wydaje nadejdzie jesień, która rozpocznie nowy sezon jesień-zima. Nasze stylizacje zmienią się nie do poznania i z pewnością niezbędne będą konkretne akcesoria. Sprawdźcie jakie trendy na jesień w męskich dodatkach Wam polecamy.

Kolory

Paleta kolorystyczna na nowy sezon ulega zmianie. W sezonie jesień-zima częściej nosimy ciemne kolory. Nie ma już tak wiele słońca jak latem, a niestabilne warunki pogodowe (deszcze, błoto, pierwsze przymrozki, śnieg) sprawiają, że stawiamy na ubrania i dodatki, które łatwiej wyczyścić. Jeśli chodzi o kolory jesienią doskonałym wyborem są wszystkie odcienie brązu. Warto stawiać na ubrania i dodatki męskie w kolorze beżowym, orzechowym, miedzianym i mahoniowym aż po koniakowy i brunatny. Natężenie koloru zależy od naszych indywidualnych preferencji – jesienią każdy brąz wygląda niezwykle dostojnie i dodaje naszej stylizacji klasy.

Z przyciemnionych kolorów na jesień polecamy także odcień bordowy, burgundowy, khaki oraz oliwkowy. Wszystkie trzy odcienie doskonale łączą się z klasycznymi kolorami i będą ciekawym podkreśleniem stylizacji. Sklep Solier ma w sprzedaży wiele toreb męskich w takich odcieniach. Polecamy bordową torbę na laptop Solier S23 Limerick, burgundową torbę na ramię Solier SL02 Aberdeen, oliwkową torbę na tablet Solier SL08 Hike oraz plecak męski Solier SV01 Denver w kolorze khaki.

trendy na jesień w męskich dodatkach

Wzory i zdobienia

Wymieniając trendy na jesień w męskich dodatkach nie mogliśmy nie wspomnieć o wzorach. Do łask wraca styl militarny – widać to nie tylko po ubraniach w kolorze oliwkowym i khaki, ale także po męskich dodatkach z wzorem moro. Świetnym wyborem z oferty sklepu Solier jest wygodna torba listonoszka z wzorem moro S17 Knock – idealna do codziennych stylizacji. Dobrym pomysłem są męskie dodatki wykonane z materiałów ozdobionych fakturą. Oryginalnym rozwiązaniem są także męskie torby ze skóry naturalnie garbowanej. Ich odcień jest niejednolity, a przez to niepowtarzalny, ma własne wzory.

Trendy na jesień w męskich dodatkach

Przez cały rok z chęcią stawiamy na skórzane męskie dodatki, ponieważ są one bardziej wytrzymałe, mają klasyczny wygląd i lepiej prezentują się wizualnie. Skórzane ubrania i dodatki są bardzo modne jesienią – często to właśnie w tym okresie na takie rozwiązania decydują się osoby, które na co dzień wybierają inne materiały. Skórzane męskie dodatki są niezwykle szykowne i wspaniale uzupełniają każdą stylizację.

Jakie jeszcze trendy na jesień w męskich dodatkach dostrzegamy? Okres jesienny jest czasem powrotu do szkoły i na uczelnię. W tym czasie dużą popularnością zawsze cieszą się torby na laptop i plecaki męskie. Jeśli na co dzień musisz transportować sprzęt elektroniczny warto postawić na specjalne torby na laptop z dedykowanymi komorami wyściełanymi odpowiednią pianką, która zminimalizuje ryzyko uszkodzeń mechanicznych. Popularność plecak wiąże się nie tylko z powrotem do szkoły, ale także krótszymi wyjazdami wypoczynkowymi. Po sezonie wakacyjnym częściej wybieramy się gdzieś na weekend niż na dłuższy okres. Plecaki męskie oraz męskie torby weekendowe są idealnym akcesorium na krótki wyjazd.