#proudlymadeinpoland

Torby i akcesoria Solier #proudlymadeinpoland!

30 marca 2020

Dzisiaj chcemy opowiedzieć Wam więcej o naszej marce oraz o tym, jak wygląda proces produkcyjny. Przekonajcie się gdzie i jak powstają skórzane akcesoria Solier i dlaczego możemy z czystym sumieniem reklamować je jako #proudlymadeinpoland.

Każda torba czy akcesorium Solier powstaje z pasją i największą dbałością o detale. Każdy wprowadzany przez nas produkt jest przemyślany i precyzyjnie zaplanowany. Zastanawiacie się w jaki sposób? Nie wprowadzamy kolekcji wiosna-lato czy jesień-zima. Czasami do sprzedaży wchodzą nowe linie, a czasami pojedyncze projekty. Natychmiast chcielibyśmy Wam je pokazać, ponieważ idealnie sprawdzą się w pracy czy podróży, a przy okazji zachwycą Was swoim wyglądem.

Do stworzenia każdego produktu wkładamy mnóstwo serca, dlatego jest on dopracowany i wykonany z dbałością o najmniejsze elementy, o co dba nasza niezastąpiona Pani technolog. To wszystko po to, aby spełnić wszystkie Wasze wymagania, nawet jeśli jesteście najbardziej wymagającymi koneserami wyrobów skórzanych. Ponadczasowy wygląd i doskonałej jakości materiał sprawia, że nasze akcesoria są dodatkami na lata, a nie tylko na jeden sezon. Dlatego pamiętajcie, że każdy zakup w Solier to niejako również inwestycja. Staramy się ciągle zaskakiwać Was nowoczesnymi rozwiązaniami i zwiększaniem funkcjonalności, co bez wątpienia wpłynie na komfort użytkowania, a przede wszystkim to jest dla nas najważniejsze. Staramy się wychodzić naprzeciw Waszym oczekiwaniom i wierzymy, że nam się to udaję, ponieważ otrzymujemy od Was wiele pozytywnych informacji zwrotnych oraz chętnie do nas powracacie.

Jak zatem powstają nasze akcesoria?

Po pierwsze skupiamy się na naszych odbiorcach, śledzimy trendy oraz słuchamy naszych Klientów. Dlatego szczególną uwagę zwracamy właśnie na komunikaty od Was. Śledzimy Wasze opinie, analizujemy pytania oraz odnosimy się do sugestii, które pozwolą nam nie tylko na tworzenie nowych modeli, ale ulepszanie już dostępnych. To przede wszystkim od Was czerpiemy inspiracje do tworzenia nowych akcesoriów. Kiedy pojawia się pomysł na nowy produkt, w pierwszej kolejności konsultujemy się z naszymi projektantami. To oni pomagają nam w tworzeniu dodatków o idealnym wyglądzie i funkcjonalnych rozwiązaniach. Zapadają wtedy decyzje o kształcie, fasonie, wyborze odpowiednich materiałów, ale także okuć czy elementów ozdobnych. Kolejnym krokiem jest konsultacja projektów i pomysłów z naszymi technologami. To w ich rękach leży finalny wygląd naszych produktów. Specjaliści pracują nad konstrukcją akcesoriów ze szczególnym uwzględnieniem ich funkcjonalności. Jako marce zależy nam, aby akcesoria Solier były najwyższej jakości.

Na co zwracamy szczególną uwagę?

Stawiamy na sprawdzone materiały od zaprzyjaźnionych polskich garbarni. Skóry, których używamy do produkcji to wysokiej jakości wyroby, które gwarantują trwałość oraz piękny wygląd naszych dodatków. Dlatego nasza kolekcja powiększyła się także o modele ze skóry roślinnie garbowanej. Jest ona jeszcze bardziej efektowna, a przy tym tworzona przy użyciu naturalnych garbników. Cały proces produkcji może trwać nawet kilka miesięcy. Dzieje się tak, bo najważniejsze jest dla nas, aby produkt #proudlymadeinpoland spełniał nie tylko nasze wymagania jako marki, ale przede wszystkim Wasze oczekiwania.

Produkt gotowy! Co dalej?

Kiedy produkt lub produkty są gotowe zajmujemy się wdrożeniem ich do naszego sklepu internetowego. Pierwszym krokiem jest wykonanie zdjęć produktowych oraz specjalnej sesji fotograficznej, która ma za zadanie pokazanie Wam kolekcji w pełnej okazałości. Kolejnym, bardzo ważnym krokiem jest przygotowanie jak najbardziej merytorycznych opisów modeli. Chcemy, abyście mogli dowiedzieć się jak najwięcej o produkcie przed jego zakupem. Kiedy wszystko jest gotowe i produkt pojawia się w naszym sklepie online, śpieszymy z poinformowaniem Was o tym za pośrednictwem naszych kanałów social media, newslettera i oczywiście strony sklepu, a także z niecierpliwością czekamy na Wasze opinie.

#proudlymadeinpoland solier

Dlaczego warto postawić na torby i akcesoria Solier? #proudlymadeinpoland

Torby i akcesoria Solier są przede wszystkim wysokiej jakości, funkcjonalnymi dodatkami idealnymi do wielu stylizacji, które posłużą przez lata. Warto kupować je także po to, aby wspierać polską markę i polskie produkty. Akcesoria Solier #proudlymadeinpoland są wykonywane ze skór najlepszej jakości kupowanych w polskich garbarniach, od dostawców, których znamy i cenimy za wysoką jakość materiałów. Cały proces produkcyjny odbywa się w Polsce. Nasze akcesoria Solier są polskim produktem produkowanym przez polską markę. Wierzymy, że ma to dla Was znaczenie.