solier tech

Solier Tech: nowoczesne rozwiązania w akcesoriach

12 lutego 2020

Czy nowe technologie wpływają na wygląd i funkcjonowanie akcesoriów męskich? Dzisiaj przedstawiamy Wam linię produktów smart z serii Solier Tech. Sprawdźcie jakie modele oferujemy.

Akcesoria męskie smart

Sklep Solier ma specjalne linie produktów, między innymi Solier Tech. W przygotowaniu produktów znajdujących się w tej kategorii wykorzystano nowe technologie, aby zwiększyć funkcjonalność akcesoriów męskich. Wśród produktów Solier Tech znajdują się smart wallet, smart bag i smart folder. Na czym polega zastosowana w produktach Solier technologia smart? Każde urządzenie posiadające technologię może połączyć się z telefonem czy tabletem przez Bluetooth. Dzięki temu możesz zobaczyć na mapie, gdzie znajdują się Twoje akcesoria i ustalić ich położenie. Przydatną funkcjonalnością jest możliwość wywołania alarmu rzeczy. Mając akcesoria męskie smart już nigdy nie będziesz się denerwować się ich szukaniem tuż przed wyjściem. Technologia smart uniemożliwi także kradzież akcesoriów – aplikacja zaalarmuje Cię, jeśli przedmiot się oddali. Poznajcie zalety każdego z modeli dostępnych w linii Solier Tech.

solier tech
Solier Tech: technologia smart

Smart wallet – inteligentny portfel

Najczęściej wybieranym produktem z technologią smart są inteligentne portfele (smart wallet). To właśnie w nich nosimy nie tylko pieniądze czy karty bankowe, ale przede wszystkim ważne dokumenty takie jak dowód osobisty, prawo jazdy, dowód rejestracyjny, a niekiedy także paszport. Z tego powodu portfele są także najczęściej kradzionymi akcesoriami męskimi – warto się przed tym zabezpieczyć wybierając smart wallet, który zaalarmuje nas w przypadku oddalenia się przedmiotu. Do wyboru macie 4 rodzaje portfeli: klasyczny o pionowej orientacji, dwa klasyczne modele o poziomej orientacji oraz fason z zapięciem na zatrzask.

Solier Tech: smart bag

Kolejnym świetnym akcesorium z linii Solier Tech jest smart bag. Skórzane torby męskie z technologią smart są dostępne w trzech atrakcyjnych modelach – SL20 Edynburg, SL21 Belfast i SL30 Rothen. Pierwszy model ma ozdobne pasy i specjalną komorę na laptop o przekątnej do 15’4”. Drugi fason wyróżnia się przede wszystkim smukłą budową, dostosowaniem do standardów podróżniczych i dedykowaną komorą na laptop. Trzecia torba na laptop ma usztywniane dno, wodoodporną komorę główną i pojemną kieszeń z przodu torby. Torby smart bag świetnie sprawdzają się jako element codziennej czy biznesowej stylizacji, a także jako bagaż podręczny w czasie podróży.

soler tech smart bag
Smart bag SL30 Rothen

Nowoczesny look biznesowy ze smart folder

W grupie produktów Solier Tech znajduje się także smart folder. Inteligentna aktówka jest gustownym dodatkiem do każdej biznesowej stylizacji. Klasycznie wyglądające aktówki w czarnym kolorze są wykonane z doskonałej jakości włoskiej skóry naturalnej. Aktówka Smart Folder pomieści niezbędne dokumenty, a także laptopa o przekątnej do 13”. Wewnątrz znajdują się organizer i kieszonka, które pozwolą uporządkować wszystkie rzeczy, które musisz mieć przy sobie. Smart folder wyposażony jest w technologię smart, która pozwala zlokalizować produkt, a w razie potrzeby wywołać alarm rzeczy.