plecaki #helloworld solier

Plecaki męskie z kolekcji #Helloworld

23 stycznia 2020

Produkty z kultowej kolekcji #Helloworld marki Solier znowu są dostępne w naszym sklepie internetowym. Odkryjcie kolekcję i przynależne do niej produkty. Sprawdźcie na jakie miejskie plecaki męskie warto postawić i znajdźcie model idealny dla siebie!

Kolekcja #Helloworld

Hello world (pl. witaj świecie) jest sloganem umieszczanym często w prostych programach czy systemach zarządzania treści. Tekst ma się pokazać, jeśli program działa poprawnie lub widnieć jako treść pierwszego wpisu na stronie. To znak dla twórców, że wszystko działa poprawnie. My hasło #Helloworld traktujemy jako przywitanie i zapowiedź sprostania zarówno wymaganiom obecnego świata jak i najbardziej wymagających klientów. Miejskie plecaki z kolekcji #Helloworld są doskonałymi akcesoriami dla nowoczesnych mężczyzn.

Zauważyliśmy, iż obecnie często poruszamy się po mieście z lekkim i poręcznym laptopem. Jadąc do biura, czy też na spotkanie z klientem korzystamy z zatłoczonego transportu miejskiego, gdzie narażeni jesteśmy na ryzyko kradzieży naszych urządzeń. Natomiast w okresach letnich co raz popularniejszy jest dojazd rowerami miejskimi, w trakcie którego standardowe torby z pasem na ramię niestety nie poradzą. Są to sytuacje gdzie liczy się wygoda i mobilność, a nie formalizm i nadmierna elegancja. 
Po analizie powyższych problemów i wyzwań, w naszej pracowni, narodziła się idea kolekcji opartej na plecakach.

Dlaczego warto postawić na plecaki z kolekcji #Helloworld?

Miejskie plecaki męskie są nowoczesne, mają uniwersalny wygląd i wygodną budowę, która zapewnia komfort użytkowania. Jednolity odcień, dobrej jakości materiał i prosty krój sprawiają, że plecaki są uniwersalne – będą doskonale pasować do zestawów w różnym stylu. Plecaki z kolekcji #Helloworld są wygodne w czasie podróży i świetnie sprawdzają się podczas poruszania się po mieście. Możesz nosić je na co dzień do szkoły czy na uczelnię, ale także do pracy. Plecaki sprawdzą się jako bagaż podręczny doskonały do transportu laptopa czy innych urządzeń i przydatny zarówno na wyjazdy służbowe jak i na wakacyjny czy weekendowy wyjazd.

Plecaki #Helloworld Solier
Plecak SV02 z kolekcji #Helloworld marki Solier

Nowoczesne plecaki miejskie

Marka Solier idzie z duchem czasu i wprowadza w swoich produktach przydatne na co dzień rozwiązania. Dzięki temu miejskie plecaki męskie sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Pierwszym przydatnym elementem jest specjalna komora do transportu laptopa. Wiele osób nie rozstaje się ze swoim laptopem i potrzebuje mieć go zawsze pod ręką. Niezależnie czy zabierasz sprzęt na uczelnię, do pracy czy na spotkanie biznesowe – warto zawsze dbać o to, aby był on bezpiecznie transportowany. Jednak oprócz komputera zazwyczaj musimy mieć ze sobą książki, dokumenty czy akta. Komora plecaka jest na tyle pojemna, że oprócz sprzętu elektronicznego pomieści także dokumenty formatu A4. Co więcej, niektóre miejskie plecaki mają także specjalny system antykradzieżowy – akcesorium ma komorę główną otwieraną z tyłu. Funkcjonalne plecaki męskie mają liczne kieszenie, w tym miejsce idealne na butelkę wody czy ulubionego napoju. Atutem plecaków są także specjalne wejścia na słuchawki czy port USB – przydatny do ładowania urządzeń przenośnych.

plecaki #helloworld solier
Plecak SV08 z kolekcji #Helloworld marki Solier

Uniwersalny wygląd

Minimalistyczne plecaki męskie są dostępne w takich klasycznych kolorach jak czarny, szary czy granatowy. Część modeli nie ma zdobień, inne mają elementy w kontrastowych kolorystycznie odcieniach do reszty plecaka. Na co dzień, na przykład na uczelnię naszym zdaniem warto wybrać plecak z dwoma ozdobnymi paskami z przodu (jak plecak miejski na laptop SV04 czy SV02 – w zależności jakiej wielkości jest Wasz laptop). Jeśli potrzebujesz plecaka biznesowego postaw na czarny model z paseczkiem na środku – pionowym jak w modelu SV06 lub poziomym jak w plecaku Solier SV07.

Wygoda na pierwszym miejscu

Poza funkcjonalnością warto wspomnieć, że plecaki miejskie Solier są bardzo wygodne w użytkowaniu. Modele mają paski z regulowaną szerokością, regulowane rączki czy przydatny uchwyt do ręki. Część plecaka przylegająca do pleców jest wykonana z miękkiej, oddychającej pianki przepuszczającej powietrze. Konstrukcja zapewnia odpowiednie usztywnienie, a także wpływa na zachowanie odpowiedniej postawy ciała. Niektóre modele plecaków są także wyposażone w uchwyty umożliwiające zamocowanie na walizce.