zestawy walizek marki solier

Zestawy walizek marki Solier idealne na podróż

15 stycznia 2020

Na przełomie stycznia i lutego wiele osób podróżuje. Niektórzy wyjeżdżają w czasie ferii zimowych, inni organizują zimowe wakacje jako przerwę od pracy po zakończeniu roku, a część osób zaczyna rok od podróży służbowych. Nieważne do której z tych grup należysz – dla każdego przyda się pojemna i solidna walizka. Dzisiaj polecamy Wam zestawy walizek marki Solier.

Planując wyjazd warto zadbać nie tylko o szczegółowy plan, ale także odpowiedni bagaż. Jego wybór jest oczywiście uzależniony od środka lokomocji. Do pociągu można zabrać dowolną ilość walizek różnej wielkości – jednak im ich więcej tym trudniej znaleźć takie miejsce, aby przez całą podróż mieć je na oku. Jadąc autem można wziąć kilka bagaży, ale wszystko zależy od wielkości bagażnika, ilości jadących osób i ich bagaży. Najbardziej restrykcyjnym środkiem transportu jest bez wątpienia samolot. Możemy podróżować z bagażem podręcznym lub rejestrowanym, zazwyczaj jednak wybieramy oba. W zależności od konkretnych linii lotniczych wielkość oraz waga bagażu jest jasno określona. Niezależnie od tego jaki rodzaj transportu wybierzecie polecamy Wam zapakować się w walizki.

zestawy walizek marki solier
Zestaw walizek marki Solier STL402 ABS

Dlaczego warto postawić na walizki marki Solier?

Walizki są zazwyczaj solidniejsze niż torby, jednak przede wszystkim ich największym atutem jest wygoda użytkowania. Nie musimy ich nosić, a dzięki czterem łożyskowym kółkom obracających się o 360 stopni walizka może jechać zarówno dłuższym jak i krótszym bokiem do kierunku jazdy. Kolejnym atutem walizek jest uporządkowanie przestrzeni. Podział na komory ułatwi nam rozłożenie rzeczy, a specjalne pasy mocujące zabezpieczą je przed wypadaniem. Walizki marki Solier mają także przydatny szyfrowany zamek, dzięki czemu nikt niepożądany nie zajrzy do naszego bagażu. Co więcej, walizki są wykonane z solidnego, wytrzymałego i odpornego na zarysowania materiału.

Zestawy walizek marki Solier

Walizki można kupować pojedynczo, ale naszym zdaniem każdy powinien mieć chociaż jeden zestaw walizek, w którego skład wchodzą walizki różnej wielkości. Podróżując z kilkoma bagażami lub podróżując całą rodziną będzie jasne, które walizki są nasze. Zestawy walizek są także zazwyczaj tańsze niż ich oddzielne skompletowanie. Obecnie w sklepie Solier można wybierać spośród 16 ciekawych zestawów walizek, jednak ich liczba ciągle rośnie. Zestawy walizek składają się z trzech walizek różnej wielkości lub dwóch walizek (średnia i duża) oraz torby podróżnej idealnej jako bagaż podręczny.

zestawy walizek marki solier
Zestawy walizek marki Solier

Jakie walizki podróżne polecamy?

Miłośnikom klasyki do gustu przypadną szare, granatowe, brązowe i czarne walizki podróżne o prostych fasonach. Dobrze prezentują się modele z metaliczną powłoką. Świetnym wyborem są wyróżniające się walizki, które wyglądają bardzo oryginalne i które bez problemu odnajdziemy na taśmie bagażowej. Elementem wyróżniających jest najczęściej kolor. Sklep Solier ma w sprzedaży zestawy walizek w intensywnych (żółty, czerwony, fioletowy) oraz pastelowych barwach (miętowy, błękitny, jasnoróżowy). Warto także zwrócić uwagę na modele z ozdobną fakturą czy kontrastowymi kolorystycznie pasami.