poświąteczna wyprzedaż w sklepie Solier

Poświąteczna wyprzedaż w sklepie Solier

8 stycznia 2020

Po okresie świątecznym, w styczniu wiele sklepów obniża ceny swoich produktów. To doskonały czas, aby uzupełnić wszystkie braki w swojej garderobie. Sprawdźcie jaka jest poświąteczna wyprzedaż w sklepie Solier i znajdźcie produkty doskonałe dla siebie.

W czasie wyprzedaży najczęściej skupiamy się na ubraniach zapominając o akcesoriach, a to przecież one często przesądzają o sukcesie stylizacji. Czyszczenie magazynów w sklepach sprawia, że dodatki są w bardzo korzystnych cenach. Poświąteczna wyprzedaż w sklepie Solier już ruszyła, a ceny produktów są obniżone nawet o połowę i więcej. Wśród przecenionych produktów znajdują się zarówno modele wykonane ze skóry jak i z innych materiałów.

Różnorodne torby męskie

Sklep Solier ma teraz w sprzedaży torby męskie w atrakcyjnych cenach. Są wśród nich torby na laptop, modele na ramię oraz raportówki. Torby męskie marki Solier doskonale sprawdzą się w codziennych stylizacjach do szkoły, pracy czy na uczelnię. Obszerne torby na laptop mają specjalne komory na sprzęt elektroniczny oraz liczne kieszenie. Wygodne modele są wyposażone zarówno w krótkie uchwyty jak i długie paski umożliwiające noszenie na ramię. Torby na laptop będą idealne jako akcesorium w stylizacjach do pracy, ale sprawdzą się także jako bagaż podręczny na przykład podczas służbowego wyjazdu. Do miejskich zestawów polecamy torby na ramię – listonoszki, modele wyglądające jak teczki, saszetki czy raportówki. Torby mają różnorodne odcienie, są ozdobione paskami z klamrami, wstawkami wykonanymi z innych materiałów czy wytłoczonym na materiale napisem Solier. Jesteśmy pewne, że każdy z Was znajdzie model idealny dla siebie.

Poświąteczna wyprzedaż w sklepie Solier
Walizka Solier STL1706

Walizki na niejedną podróż

Czyszczenie magazynów jest świetną okazją do kupienia rzeczy potrzebnych na co dzień, ale także takich, które używamy raz na jakiś czas jak walizki czy torby podróżne. Solidne, wytrzymałe, wykonane z materiałów dobrej jakości walizki i torby kosztują sporo, a wyprzedaż jest dobrym czasem na ich zakup. Ze swojej strony polecamy Wam wyróżniające się walizki w niezwykłych odcieniach. Unikalne walizki będą ciekawym dodatkiem i sprawią, że o wiele szybciej znajdziesz swój bagaż rejestrowany na taśmie. W ramach wyprzedaży sklep Solier oferuje walizki w intensywnych odcieniach: czerwone, niebieskie oraz zielone. Na bagaż podręczny polecamy pojemne plecaki dostępne w kilku modelach.

Poświąteczna wyprzedaż w sklepie Solier
Portfel Solier SW15

Przydatne akcesoria męskie

Poświąteczna wyprzedaż w sklepie Solier obejmuje nie tylko torby męskie czy walizki, ale także drobniejsze przedmioty takie jak akcesoria. Można kupić je dla siebie lub znaleźć coś dla bliskiej osoby na prezent. Akcesoriami w obniżonych cenach są stylowe etui na długopisy lub pióra, przydatne etui na klucze, wizytowniki oraz etui na karty, które będą doskonałym dopełnieniem profesjonalnego wizerunku każdego nowoczesnego mężczyzny. Wartymi uwagi przedmiotami są także kosmetyczki i portfele. Sklep Solier oferuje cienkie modele bez podszewki, które są niemal niewidoczne w kieszeniach marynarki czy spodni. Jednocześnie takie fasony potrafią pomieścić wszystko, co niezbędne – pieniądze, dokumenty i karty. W sprzedaży są klasyczne modele z miejscem na bilon, banknoty i karty. Dobrym wyborem są również obszerne modele ze specjalnym miejscem na paszport i zaczepem na smycz lub klucze.