portfele męskie solier

Portfele męskie: najpopularniejsze kroje

31 października 2019

Jakie portfele męskie warto wybierać? Dzisiaj polecamy Wam konkretne kroje i modele z kolekcji marki Solier. Sprawdźcie jakie portfele podobają się Wam najbardziej i wybierzcie model idealny dla siebie.

Klasyczne portfele męskie

Portfel męski jest jednym z podstawowych akcesoriów przydatnych na co dzień każdemu mężczyźnie. Nie ważne ile masz lat, jaki jest Twój styl ubierania się czy wykonywany zawód – warto zadbać o to, aby mieć solidny portfel dobrej jakości. Klasyczne portfele męskie wykonane ze skóry naturalnej, w stonowanych kolorach będą dobrą propozycją dla każdego mężczyzny. Jeśli chodzi o fason jest ich naprawdę wiele. Przed zakupem warto zastanowić się przede wszystkim na jakich cechach portfela Ci zależy. Czy jego krój ma być poziomy czy pionowy? Jak ma wyglądać jego wnętrze? Być może ważne dla Ciebie jest to, aby miał zapinaną na zamek kieszonkę, dużo miejsc na karty, przestrzeń na paszport lub zaczep na klucze. Czy portfel ma mieć zabezpieczający zatrzask? Kolejną kwestią jest wybór koloru. Jeśli stawiasz na klasyczne portfele męskie z pewnością wybierzesz kolor czarny lub odcień brązu (jasnobrązowy, ciemnobrązowy, kasztanowy, brunatny, koniakowy).

portfele męskie

Portfele slim

Cienkie portfele męskie, czyli portfele slim są idealne dla osób, które nie chcą, aby portfel zajmował dużo miejsca czy odznaczał się w kieszeni spodni lub marynarki. Czym różnią się portfele slim od klasycznych? Wszystko zależy oczywiście od modelu, ale przeważnie portfele slim są mniejsze niż klasyczne portfele męskie i często nie mają podszewki (lub jest ona bardzo cienka), dzięki czemu są znacznie cieńsze. Ich unikatowy krój pozwala zmieścić wszystko co niezbędne. W większości modeli znajduje się miejsce na bilon, na banknoty i na karty. Alternatywą dla portfeli slim są wizytowniki na karty lub bilonówka – być może na co dzień potrzebne będzie Ci tylko jedne z tych akcesoriów.

Portfele smart

W ostatnim czasie coraz większą popularnością cieszą się portfele smart (zwane także smart wallet). Jakie to modele? Co je wyróżnia? Portfele smart wyglądają jak klasyczne portfele męskie. Wybierając krój można postawić na fasony pionowe i poziome, z zatrzaskiem lub bez, z elementami ozdobnym albo bez nich. Smart wallet ma specjalną technologię chroniącą przed jego zgubieniem czy kradzieżą. Jak to działa? Portfel łączy się za pomocą Bluetootha z aplikacją na smartfonie. Dzięki temu możesz zlokalizować przedmiot na mapie, określić jego położenie lub wywołać alarm. Już nigdy nie będziesz musiał szukać swojego portfela w niepokoju.

Akcesoria z personalizacją

Sklep Solier ma w swojej ofercie także akcesoria z personalizacją. Portfele męskie z personalizacją mają unikatowy charakter i doskonale podkreślą nasz styl. Na takie rozwiązanie warto postawić szukając niepowtarzalnego prezentu dla bliskiej osoby. Na skórze naturalnej można wybić co tylko chcesz, najczęściej są to jednak inicjały, pseudonimy czy zwroty jakimi mówimy do danej osoby (często określające nasze relacje). Tekst nie może przekroczyć 15 znaków w linii.