Akcesoria z personalizacją: jakie wybrać

Akcesoria z personalizacją: jakie wybrać?

8 października 2019

Jedną z długotrwałych tendencji w świecie mody jest personalizacja. Wiele osób decyduje się na takie ubrania zapominając, że akcesoria z personalizacją są równie ciekawe i sprawdzają się doskonale jako prezent. Dowiedzcie się na czym polega ten proces i jakie produkty marki Solier z personalizacją warto wybrać.

Czym jest personalizacja?

Personalizacja w modzie jest modna już od kilku sezonów. W czasach masowej produkcji indywidualny charakter, które miały kiedyś ubrania i dodatki zatraca się. Kiedyś szyte u krawcowej ubrania na miarę czy wykonywane u szewca buty były oryginalne i jedyne w swoim rodzaju. W dzisiejszych czasach brakuje nam tej niepowtarzalności. Personalizacja sprawia, że rzeczy, ozdobione w ten sposób mają indywidualny charakter. Personalizuje się ubrania (głównie t-shirty), ale także dodatki takie jak portfele czy torby. Marka Solier wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów wprowadziła akcesoria z personalizacją. Spersonalizowane produkty mogą być unikalnymi prezentami dla naszych najbliższych lub luksusowym gadżetem reklamowy przeznaczonym jako dodatek dla stałych klientów.

Akcesoria z personalizacją

Na czym to polega?

Decydując się na personalizację wybieramy produkt marki Solier (akcesoria, torby na laptop) i decydujemy się na konkretny rodzaj personalizacji. Najpopularniejsze jest wybijanie na skórze naturalnej inicjałów, jednak można zdecydować się na coś innego. Może to być pełne imię i nazwisko, pseudonim, ważna data czy piękne motto. Jeśli chcesz podarować prezent bliskiej osobie możesz zdecydować się na personalizację na przykład ze słowem z jakim się do niej zwracasz. Tekst nie może przekroczyć 15 znaków w linii, jest on umieszczany na tylnej części produktu. Wszystkie produkty Solier z personalizacją znajdziecie w zakładce Personalizacja na stronie sklepu. Personalizacja nie kosztuje dużo, a potrafi całkowicie zmienić odbiór prezentu i zaskoczyć swoim unikalnym charakterem. Obdarowana osoba z pewnością poczuje się wyjątkowo, kiedy otrzyma taki prezent.

Akcesoria z personalizacją

Najpopularniejszymi produktami wybieranymi do personalizacji są portfele. Może to być klasyczny portfel, bilonówka, portfel z bilonówką czy cienki model. Jakie jeszcze akcesoria z personalizacją można wybrać? Wizytowniki, kosmetyczki jak również etui na klucze. Personalizacji mogą podlegać także torby. Marka Solier poleca wykonać personalizację na klasycznych torbach na laptop. Akcesoria z personalizacją sprawiają, że przedmioty stają się bardzo osobiste. To doskonałe prezenty na okazje takie jak urodziny, święta, rocznice ślubu, Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Dziadka, Dzień Babci. Takie prezenty można podarować także z okazji obrony tytułu magistra, uzyskania doktoratu czy awansu w pracy. Akcesoria z personalizacją sprawdzą się na co dzień, będą funkcjonalnym i klasycznym dodatkiem do każdej stylizacji. Jesteśmy pewni, że każda obdarowana nimi osoba będzie zachwycona takim niecodziennym upominkiem, a skórzane akcesoria będą służyć jej przez lata.