Idealna torba męska: jaki model wybrać na co dzień?

5 września 2019

Jeśli zastanawiacie się nad wyborem męskiej torby idealnej do codziennej stylizacji i wahacie między kilkoma modelami świetnie trafiliście. Dzisiaj podpowiadamy jakie cechy powinna mieć idealna torba męska i w kilku krokach doradzamy jak ją znaleźć.

Zastanów się nad funckjonalnością torby

Męskie torby na co dzień są naprawdę różnorodne, a wybór jest ogromny. Przed zakupem warto zastanowić się nad funkcjonalnością na jakiej nam zależy. Czy w codziennych stylizacjach potrzebna będzie Ci torba na laptop lub tablet? Warto zadbać, aby taki model miał specjalnie wyściełaną komorę. Może Twoja idealna torba męska powinna pomieścić dokumenty formatu A4? To zawęża wybór. Być może masz wiele niezbędnych na co dzień drobiazgów takich jak pieczątki czy wizytówki? W takim razie potrzebujesz wielu kieszeni i torby z uporządkowaną wewnątrz przestrzenią. Nosisz ze sobą dużo dokumentów lub książek? Warto postawić na modele z usztywnianym dnem torby. Przede wszystkim jednak warto pomyśleć w jaki sposób nosisz torby. Nosisz je w ręce? Zakładasz je na ramię lub przekładasz przez tułów? W zależności od odpowiedzi możesz wybrać torby z krótkimi uchwytami do noszenia w ręku lub długim paskiem z regulacją.

Torba męska w XXI wieku – Solier Tech

Wybierając torbę i zastanawiając się nad jej funkcjonalnością warto przyjrzeć się produktom Solier Tech. Ta kolekcja produktów wykorzystuje najnowsze technologie, aby sprostać oczekiwaniom klientów. Torby męskie z linii Solier Tech łączą się z telefonem, dzięki czemu możesz wywołać ich alarm lub znaleźć je na mapie.

idealna torba męska

Idealna torba męska dopasowana do stylu ubierania

Warto pamiętać, że idealna torba męska na co dzień nie może być oderwana od naszego stylu ubierania. Nawet najpiękniejsza torba nie pasująca do naszych codziennych stylizacji nie będzie dobrym wyborem. Jeśli chodzi o męskie torby na co dzień warto zastanowić się nad poniższymi kwestiami. Czy w Twojej pracy są przestrzegane zasady dress code? Jak chodzisz ubrany do pracy? Jeśli ubierasz się w stylu formalnym i pracujesz na przykład jako prawnik dobrze będzie postawić na eleganckie teczki lub aktówki. Jeśli jednak w Twojej firmie nie ma zasad co do ubioru lub pracujesz w branży kreatywnej możesz śmiało wybrać torbę w stylu sportowym lub plecak. Stworzenie listy fasonów toreb oraz ich niezbędnych elementów z pewnością ułatwi Ci zakupy.

Wybierz materiał, kolor i wzór

Kiedy wiesz już jakie męskie torby na co dzień Ciebie interesują warto pomyśleć nad materiałem. Możesz postawić na solidne, elegancko wyglądające, ale droższe torby skórzane lub tańsze, pasujące do stylu półeleganckiego i codziennego torby skajowe. Oba rozwiązania mają swoje wady i zalety. Kolejną kwestią jest wybór koloru. Jeśli obowiązuje Cię surowy dress code polecamy czerń, brąz lub granat. Godne uwagi są jednak męskie torby w mniej popularnych odcieniach takich jak burgundowy, niebieski, zielony czy beżowy. Ozdobą toreb może być faktura materiału, wzór lub elementy ozdobne takie jak paski, przeszycia czy części w metalicznych odcieniach.